חברות נהנות יותר!

אנחנו מזמינות אותך להיות חברה שלנו ולהיות הראשונה שיודעת על כל המבצעים הכי שווים.

 • אין מוצרים בסל.
 • אין מוצרים בסל.

שאלות ותשובות

כיצד מזמינים באתר?

הרכישה באתר קלה מאוד. ניתן לראות את כל המוצרים בעמוד שנקרא- חנות. כדי להזמין מוצר מסויים עלייך לבחור צבע ומידה ולהוסיפו לסל. לאחר מכן עליך למלא פרטי משלוח ולבחור אפשרות תשלום, אנחנו נדאג שהחבילה תגיע אלייך בהקדם!

האם אפשר לבצע רכישה טלפונית?

כן. ניתן להזמין את הפריטים שיחה טלפונית עם הסטודיו במספר 03-6480242

איך אוכל לדעת שההזמנה התקבלה?

אחרי שבחרת את המוצר, דרך תשלום ומילאת את פרטי המשלוח ההזמנה נקלטת במערכת. תוך 24 שעות תקבליאישור הזמנה בדואר האלקטרוני וכך תדעי שהזמנה התקבלה במערכת.

כיצד מבטלים הזמנה?

במידה וההזמנה עדיין לא נשלחה, תוכלי בטל את ההזמנה ע"י פנייה ישירות לסטודיו במספר טלפון 03-6480242 או ע"י פנייה לכתובת האימייל liatharnof@gmail.com

מתי החבילה תגיע?

חבילה נשלחת דרך דואר ישראל באמצעות דואר רשום, אנו מתחייבים לספק את המוצר שנבחר עד 14 ימי עסקים. במידה והחבילה לא הגיעה תוך 14 ימי עסקים תוכלי לפנות אלינו בטלפון 03-6480242 או בדואר אלקטורני- liatharnof@gmail.com

כיצד אפשר להחזיר או להחליף פריט?

ניתן להחזיר או להחליף את המוצר עד 14 יום מיום קבלתו. את המוצר ניתן לשלוח אלינו לכתובת: תל אביב, תל גיבורים 5, 6810519. דמי משלוח אינם יוחזרו, ההחלפה או ההחזרה תתבצע אך ורק אם המוצר נשאר עם תווית מחוברת אליו ואינו נלבש. במידה ותרצי להחליף את המוצר, תוכלי לפנות אלינו בטלפון 03-648 או באמצעות דואר אלקטרוני liatharnof@gmail.com.

כיצד אוכל לקבל החזר כספי

לאחר שהמוצר התקבל אצלנו, ניצור עמך קשר ונזכה אותך באותה צורת התשלום בה הפריט שולם.

כיצד אוכל לדעת מה המידה שלי

טווח המידות יחסית רחב ונפוץ. מצ"ב כאן טבלת מידות שתסייע לך לבחור את המידה המתאימה. שימי לב שישנן גזרות רחבות יותר מהרגיל, במידה והבגד שנבחר נתפרה בגזרה רחבה כדאי לקחת מידה אחת פחות.

 • מידות אירופאיות מידות ליאת הר-נוף
  36 XS
  38 S
  40 M
  42 L
  44 XL

האם האתר מאובטח?

האתר הינו מאובטח באמצעות הפרוטוקול SSL, כלומר הליך הרכישה הינו הליך תקין, מאובטח וחסוי.

You dont have permission to register